O nas

Naszym atutem jest położenie w samym centrum Tarnowa, w bardzo spokojnej, oddalonej od ruchu ulicznego okolicy. Na naszych gości czekają dwie sale mieszczące około 200 osób, ogród biesiadny z zadaszonym grillem i placem zabaw, posiadamy również salę VIP. Świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez weselnych, chrzcin, komunijnych, a także półmetki, studniówki, urodziny, imieniny, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie, sylwester i szkolenia firmowe.

Od lipca 2011 roku dzięki nowemu właścicielowi lokalu Tarnowianka - Park (dawniej Tarnowianka), jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie. Nasz szef kuchni mający wieloletnie doświadczenie w gastronomii układa menu tak, aby każdy z naszych Gości znalazł coś dla siebie. To sami Państwo decydujecie o jego wyborze.

Nowością w lokalu jest sala w stylu góralskim, z oddzielnym wejściem dla około 50 osób przeznaczona głównie na zorganizowanie spotkania biznesowego i innych imprez okolicznościowych. W przyszłości planujemy otworzyć restaurację w której zamierzamy serwować rodzinne obiady

Pragniemy zapewnić, iż uczynimy wszystko,
aby każde przyjęcie zorganizowane
dla Państwa pozostało niezapomniane.

Serdecznie zapraszamy - Tarnowianka - Park